Wie is er bang voor geweld?
DOI:
https://doi.org/10.1347/kris.7.4.83Samenvatting
Recensie van: Willem Schinkel (2005) Aspects of violence. Rotterdam, Erasmus Universiteit Rotterdam, 443 p.
Recensie van: Willem Schinkel (2005) Aspects of violence. Rotterdam, Erasmus Universiteit Rotterdam, 443 p.
Rogier van Reekum studeerde sociologie en filosofie (cum laude) aan de Universiteit van Amsterdam. Hij deed etnografisch onderzoek naar ontstaan van geweld op grootstedelijke vmbo’s. Hij is op dit moment junior docent bij de afdeling Sociologie en Culturele Antropologie aan de UvA.
Krisis biedt onmiddellijk vrije toegang tot hun inhoud met als uitgangspunt dat het vrij toegankelijk maken van onderzoek voor het publiek een grotere wereldwijde kennisuitwisseling ondersteunt. Artikelen in dit tijdschrift zijn gelicentieerd onder een Creative Commons Attribution 4.0 International License (CC BY 4.0)
University of Groningen Press biedt een publicatieplatform voor tijdschriften, boeken en andere publicaties van faculteiten en onderzoekers die aan of met de Rijksuniversiteit Groningen werken. Ons voorkeursmodel voor publicaties is open access, zodat elke onderzoeker of geïnteresseerde lezer over de hele wereld de informatie kan vinden en er toegang toe heeft, zonder barrières.