Archief
Meestgelezen artikelen van dezelfde auteur(s)
- Stine Jensen, Grote jongens, sterke verhalen , Krisis | Tijdschrift voor hedendaagse filosofie: Vol 18 Nr 4 (1998): 73
Stine Jensen publiceerde over popmuziek, film en literatuur in onder andere De Gids en Boekmancahier. Zij schrijft tevens literatuurrecensies voor NRC Handelsblad. Momenteel is ze verbonden aan de Faculteit der Cultuurwetenschappen van de Universiteit Maastricht, waar ze werkt aan een proefschrift over apen in film, literatuur en wetenschap.
Krisis biedt onmiddellijk vrije toegang tot hun inhoud met als uitgangspunt dat het vrij toegankelijk maken van onderzoek voor het publiek een grotere wereldwijde kennisuitwisseling ondersteunt. Artikelen in dit tijdschrift zijn gelicentieerd onder een Creative Commons Attribution 4.0 International License (CC BY 4.0)
University of Groningen Press biedt een publicatieplatform voor tijdschriften, boeken en andere publicaties van faculteiten en onderzoekers die aan of met de Rijksuniversiteit Groningen werken. Ons voorkeursmodel voor publicaties is open access, zodat elke onderzoeker of geïnteresseerde lezer over de hele wereld de informatie kan vinden en er toegang toe heeft, zonder barrières.